HAKKIMIZDA


SNG Kalite olarak, kurulmuş olduğumuz 2007 yılından bu güne, her sektörden büyüklü küçüklü yüzlerce firmanın, 1000’in üzerinde ISO Belgesi ve CE belgesi talebini karşılamış bulunmaktayız.

SNG Kalite, ISO ve CE Belgelendirme konusunda alanında uzun yıllar çalışmış deneyimli ve uzman kadrosu ile, müşterilerine belge alımı konusunda en hızlı çözümü sunmaktadır.

NEDEN SNG KALİTE?

Türkiye’nin tüm illerine ISO Belgesi ve CE Belgesi konusunda Danışmanlık, Eğitim ve Belgelendirme hizmeti veren kuruluşumuz sektörün en hızlı büyüyen ve en güvenilen kurumları arasındadır.

ISO Belgesi almanın en kolay ve en uygun yolu SNG Kalite olarak, müşterilerimizin tüm ihalelerinde gereken ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve CE Belgesi ihtiyaçlarını kısa zamanda en uygun fiyatla sunuyoruz.

SNG Kalite; Başvurudan danışmanlığa, denetimden belgelendirmeye bütün aşamaları tek elden yürüterek, işletmelerin yükünü üstlenir. TÜRKAK Akreditasyonlu ve Yurtdışı Akreditasyonlu belge alımlarında tüm süreçleri yöneterek işletmelere kolaylık sağlar.

amacımız

Güvenilir, Lider, Öncü ve Yenilikçi bir kurum olarak, müşterilerin en çok tercih ettikleri Danışmanlık ve Belgelendirme kurumu olmak. Uzman ekibimizle, kaliteyi her sektörde etkin hale getirerek, faaliyette olduğumuz sektöre yakışır kaliteli hizmet sunmak.

İlkelerimiz:

- Yüksek iş ahlakı prensiplerimize tavizsiz uymak.

- Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayan, Müşteri odaklı bir anlayışla hizmet vermek.

- Her zaman en iyi olmaya özen göstermek.

Hakkımızda
Bu web sitesi, freelance web tasarımcı Özkan GÖÇER tarafından tasarlanmıştır.