HAKKIMIZDA


SNG Kalite olarak, kurulmuş olduğumuz 2007 yılından bu güne, her sektörden büyüklü küçüklü yüzlerce firmanın, 1000’in üzerinde ISO Belgesi ve CE belgesi talebini karşılamış bulunmaktayız.

SNG Kalite, ISO ve CE Belgelendirme konusunda alanında uzun yıllar çalışmış deneyimli ve uzman kadrosu ile, müşterilerine belge alımı konusunda en hızlı çözümü sunmaktadır.

NEDEN SNG KALİTE?

SNG Kalite, Türkiye’nin tüm illerine ISO Belgesi ve CE Belgesi konusunda Danışmanlık, Eğitim ve Belgelendirme hizmeti veren kuruluşumuz sektörün en hızlı büyüyen ve en güvenilen kurumları arasındadır.

neden sng kalite

SNG Kalite olarak, müşterilerimizin tüm ihalelerinde gereken ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve CE Belgesi gibi bir çok belgelendirme danışmanlık hizmetini mümkün olan en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

SNG Kalite; Başvurudan danışmanlığa, denetimden belgelendirmeye bütün aşamaları tek elden yürüterek, işletmelerin yükünü üstlenir. TÜRKAK Akreditasyonlu ve Yurtdışı Akreditasyonlu belge alımlarında tüm süreçleri yöneterek işletmelere kolaylık sağlar.

Amacımız

Güvenilir, Lider, Öncü ve Yenilikçi bir kurum olarak, müşterilerin en çok tercih ettikleri Danışmanlık ve Belgelendirme kurumu olmak.

Uzman ekibimizle, kaliteyi her sektörde etkin hale getirerek, faaliyette olduğumuz sektöre yakışır kaliteli hizmet sunmak.

İlkelerimiz

  • Yüksek iş ahlakı prensiplerimize tavizsiz uymak.
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayan, Müşteri odaklı bir anlayışla hizmet vermek.
  • Her zaman en iyi olmaya özen göstermek.

© 2015-2023 SNG Kalite. Tüm hakları saklıdır.